KONST / Litografier / Färglitografi 12771264
nr 1277 1264
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 186/225. Motivet: 34x46 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:25:41
200 kr
300 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant